Facebook Sayfamız, Fotoğraf Grubumuz

Facebook sayfamızı buradan ziyaret edebilirsiniz..

Hemen hemen tüm internet sitelerinin, hizmet sektörüne dahil olan küçük veya büyük tüm kuruluşların bir Facebook sayfası bulunmakta. Aynı zamanda buna ticaret yapan firmaları da dahil ederseniz, sosyal platformların önemini bir kez daha görmüş olursunuz. İşte bundan dolayı bir Facebook sayfamız adı altında bir sayfa oluşturarak karşılıklı bir etkileşimde bulunalım istedik.

Facebook Gezi Sayfamız

Biz de bu anlamda bu gücü kullanarak, Facebook sayfamız olarak bu sosyal platformda ‘yollardan’ adı ile gezginlere, seyyahlara fikir vermekteyiz. Çekmiş olduğumuz fotoğraflar ve gezi yazılarıyla bu insanlara hem yardımcı olmaktayız, hem de gittiğimiz antik şehirlerin tanıtımını yapmış bulunmaktayız.

Bu anlamda Facebook sayfamız fotoğrafın önemini biraz daha ön plana çıkartmakta, bunun da farkındayız. Çünkü hepimizin bildiği üzere okumuyoruz, fotoğraflara bakıp geçiyoruz. Böylece ön yargılarımızı bir nebze azaltıyor ve gitmek istediğimiz yer hakkında bilgi sahibi olduğumuzu düşünüyoruz. Yine Facebook sayfamız olan ‘yollardan’ sayfamızda paylaştığımız gezi yazılarımız da mevcut olmasına rağmen bu gezi notlarımızın okunmadığını biliyoruz. Dediğimiz gibi bilgi çağında olmamıza rağmen okumuyoruz.

Rota ve Güzergah Bilgileri

Yine Facebook sayfamız içeriğinde, bildiği rota haricinde bir başka rotadan hedefe varmaya çalışan arkadaşlara da yardımcı olmaktayız. Gezgin insanlar genelde bir rotadan bir daha geçmez, bizim de geçmediğimiz gibi. Ancak biraz daha uzak yerlere gitmeyi planladığında ve hedefe giden tek yol var ise geçecektir. yozgat iline giden kaç yol vardır ki?

Biz de deneyimlediğimiz rota veya güzergahları hem buradaki sayfalarımızda hem de Facebook sayfamız olan ‘yollardan’ sayfasında paylaşmaktayız. Tüm detayları ile birlikte; kaç km sürdü, nerden nereye gidildi gibi bilgileri bu güzergah sayfalarında bulabilirsiniz.

Tabi ki sadece Facebook kullanmamaktayız. İnstagram’ın gücünün de farkındayız. Sadece fotoğraf paylaşımı için de İnstagramı kullanmaktayız. İnstagram sayfamız için de BURAYI tıklayabilirsiniz.

Tabi ki, hem Faceebok sayfamızı hem de İnstagram sayfamızı eklemek zorunda değilsiniz. Gezmeyi, yola çıkmayı seven birisi olmanız bizim için yeter de artar bile.

Ancak ben Facebook kullanmıyorum diyorsanız işte bu da tam size göre olan fotoğraf ana sayfamız.

https://www.yollardan.com/turkiyeden-ve-yurtdisindan-fotograflar/

error: fotoğrafları izinsiz kullanmak yasaktır!