Ege Bölgesi fotoğrafları

Ege Bölgesi Fotoğrafları

Ege Bölgesi fotoğrafları, görselleri ve albümleri Ege bölgesinde antik kent, tarihi şehir, milli park ve ören yerleri ile gezilecek yerlerin, görülmesi gereken yerlerin fotoğraflarını içermektedir. Ege bölgesi fotoğraf çekilecek yerler için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

İnternette arattığınızda Ege bölgesi görülmesi gereken 50 yer, gezilmesi gereken 100 yer, Ege bölgesi en güzel 10 yer gibi konu başlıkları veya sayfalar önünüze gelmektedir. Biz yollardan ekibi olarak gittiğimiz yerler hakkında bilgiler vermenin yanında bu yerlerin ve güzergahların fotoğraflarını da çekmekteyiz. Bir çok web sitesi, gezi alanında hizmet vermiş olsa da, gezi web sayfalarındaki fotoğrafları kendileri çekmemiştir. İzin alınmadan veya telif verilmeden kullanılan bu fotoğraflar ne yazık ki emeğe saygısızlıktır. Her neyse devam edelim.

Ege bölgesinde bulunan tarihi şehirler, antik kentler, ören yerleri ve milli parklar biz fotoğraf tutkunları için gerçekten iyi bir dekor oluşturmaktadır. Her gezi fotoğrafçısının veya fotoğraf aşığının kesinlikle ilk gitmesi gereken yerdir, Anadolu’nun batısındaki Ege bölgesi.

Ege Bölgesi Fotoğrafları

Afrodisias antik şehri fotoğraflarından, Bergama veya Pergamon antik şehri fotoğraflarına kadar enfes gezi fotoğrafçılığı alanı vardır. Dilek Yarımadası Büyük Menderes Deltası Milli Parkı fotoğraflarından, Şirince köyü fotoğraflarına kadar bir çok detay ve yapı sizleri bekler. Tlos antik şehri fotoğraflarından, Efes antik şehri fotoğraflarına kadar bir çok antik şehir fotoğraflarını ve tarihi şehir fotoğrafları Ege bölgesinde fotoğralfarında sizleri bekler. Tüm bunların hepsini Ege bölgesi fotoğrafları arasında görmek mümkündür.

Yukarıdaki saydığımız antik şehirler veya kentlerin yanısıra Milet antik şehri fotoğrafları, Letoon antik şehri fotoğrafları ve Xanthos antik şehri fotoğrafları da beğeniniz için sizleri beklemektedir. Bunlarla birlikte, kimsesiz bir köy olan Kayaköy fotoğrafları da sessiz atmosferi ile sizleri çekecektir.

Oysa henüz gidemediğimizden dolayı Ege bölgesi fotoğrafları arasına koyamadığımız birçok gezilmesi, görülmesi gereken yerler de var. Fırsat buldukça gideceğimiz bu tarihi yerleri veya antik yerleşim alanlarını, gezi yazılarını hazırlayınca web sayfamızda sunacağız.

Gezilerimizi genellikle güzergahlar dahilinde yapmış olduğumuz için, bu zamana kadar yapmış olduğumuz gidilen güzergahlar veya rotalar hakkında buraya, planlanlamış olduğumuz gidilecek güzergahlar veya rotalar hakkında da buraya bakabilirsiniz.

Unutmayın; en iyi yol gezdiğiniz yoldur!

Ayrıca diğer bölgelerimizde bulunan tarihi ve antik şehirlerin, gezilmesi gereken yerlerin fotoğrafları için aşağıdaki linklere de bakabilirsiniz.

 

Diğer Bölge Fotoğrafları

error: fotoğrafları izinsiz kullanmak yasaktır!