Yurtdışı fotoğrafları

Yurtdışı Fotoğrafları

Yurtdışı fotoğrafları sayfamız özellikle ülke olarak kategorize edilmemiştir. Genellikle tarihi yapı ve şehir olarak birbirinden ayrılmış bir biçimde fotoğraf severlerin ilgisine sunulmuştur.

Yurtdışı fotoğrafları, Avrupa’da ve dünyanın diğer bölgelerinde çekmiş olduğumuz fotoğrafların sayfasıdır. Gezginlere veya yurtdışına çıkmak isteyen fotoğraf meraklılarına bilgi vermek amacıyla hazırlamış olduğumuz Yurtdışı fotoğrafları sayfamızda çeşitli ülkelerde veya tarihi şehirlerde çektiğimiz fotoğraflar bulunmaktadır.

İngiltere Fotoğrafları ve Gezilecek Yerler

İngiltere’nin başkenti Londra fotoğrafları ve İskoçya’nın başkenti Edinburgh fotoğrafları için ilgili sayfalara bakabilirsiniz.

Ayrıca uzun bir zaman dünyanın en eski yapısı olma özelliğini elinde bulundurdan ancak Göbeklitepe’nin keşfinden sonra ikinci sıraya gerileyen Stonehenge fotoğrafları için buraya bakabilirsiniz.

Bunun yanında İngiltere’nin güneyinde bulunan Salisbury tarihi kenti ve Salisbury katedrali fotoğrafları için ilgili fotoğraf sayfalarına göz atabilirsiniz.

Portekiz Fotoğrafları ve Gezilecek Yerler

Tarihte, dünya keşiflerinde donanması ile önemli bir yere sahip olan Portekiz, fotoğrafçılar için mükemmel bir ülke. Portekiz’in başkenti Lizbon’da fotoğraf çekilecek yerleri görmek için Lizbon fotoğraf sayfamıza bakabilirsiniz. Lizbon’da bulunan anıtlar, tarihi yapılar, müzeler ve önemli katedral ve kiliselerin fotoğrafları sayfamızda

Lizbon’un tarihçesinde önemli bir yere sahip, anıtları ile ünlü Belem sahil ilçesinin fotoğrafları için buraya göz atabilirsiniz.

Portekiz’in en çok turist çeken bölgesi olan Lizbon’a bağlı Sintra fotoğrafları için fotoğraf sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yapılan sıra dışı restorasyonu ile adının duyulduğu Pombal Kalesi fotoğrafları ve Avrupa kıtasının en batı ucu olan Roca burnu fotoğrafları için ilgili sayfalarımıza göz atabilirsiniz.

İtalya Fotoğraflar ve Fotoğraf Çekilecek Yerler

İtalya gezisi ile ilgili sayfalarımız yapım aşamasında olsa da bitmiş olan fotoğraf sayfalarından başkent Roma’da bulunan dünyanın en büyük arenalarından Kolezyum fotoğrafları için ilgili sayfaya bakabilirsiniz. Ayrıca hala mimari ile ilgilenen insanların dikkatini çeken Pantheon fotoğrafları için ilgili sayfaya gidebilirsiniz.

Kanalları ile ünlenmiş Venedik gezi yazısı sayfamız henüz bitmemiş olsa da fotoğraf çekilecek yerler açısından sizlere yardımcı olarak Venedik fotoğrafları sayfamıza göz atabilirsiniz.

Diğer Yerler ve Fotoğraf Sayfaları

New York şehri de çok geniş bir yelpazede yazıldığından henüz gezi notları sayfasını bitirememiş olsak da New york fotoğrafları sayfamıza gidebilirsiniz.

Ayrıca Japonya’nın önemli şehirlerinden olan Kyoto fotoğraflarına ise bu linkten göz gezdirebilirsiniz.

Ayrıca İlgili Linkler:

Portekiz güzergahı fotoğraf sayfası

İngiltere güzergahı fotoğraf sayfası

error: fotoğrafları izinsiz kullanmak yasaktır!